Jakiego producenta zjeżdżalnię warto wybrać do ogrodu?

0
2880
views

Plan zabaw bez zjeżdżalni to jak nie plac zabaw. Poza huśtawką to zjeżdżalnia jest największą jego atrakcją, dzieci o tym dopiero się przekonują, a dorośli ciepło wspominają. Czym zatem sugerować się przy wyborze zjeżdżalni do naszego ogrodu? Poza wyglądem liczy się również bezpieczeństwo, sprawdźmy zatem co możemy wybrać.

Jaką zjeżdżalnię warto wybrać do ogrodu?

Jest kilka rodzajów zjeżdżalni i w zasadzie każdą z nich można zamontować w ogrodzie. Oczywiście to co ogranicza, to wielkość ogrodu. Można w tym wypadku wybrać tradycyjną zjeżdżalnie i w zależności od oczekiwań wybrać tą z niskimi i z wysokimi burtami. Jeśli w naszym ogrodzie posiadamy górkę lub nasyp, to można ją zamontować na skarpie, w innym wypadku należy wznieść drewnianą konstrukcję, na której zjeżdżalnia może zostać zamontowana. Poza tradycyjną zjeżdżalnią można też wybrać rurową, czyli część ślizgawki jest po prostu zakryta. Wygląda to bardzo elegancko, estetycznie i ciekawie dla dzieci. Do wyboru jest też tworzywo, plastikowa ale też ze stali nierdzewnej.

Jaki zyskamy efekt?

Wybierając zjeżdżalnie dla najmłodszych warto zdecydować się na plastiki, które z reguły są bardzo kolorowe i atrakcyjne wizualnie dla dzieci. Takie zjeżdżalnie są z reguły małe i przystosowane dla naprawdę mały dzieci. W przypadku starszych pociech warto wybrać solidniejszy budulec jakim jest stal nierdzewna.

W przypadku stali nierdzewnej polecamy stelaż drewniany, który skomponuje się z małą architekturą ogrodową, a także będzie znacznie solidniejszy od plastikowych rozwiązań.

Producent solidnych zjeżdżalni eLstal odwiedź stronę www.

Ma być bezpiecznie

Wybierając zjeżdżalnie musimy być przekonani o bezpieczeństwie jej użytkowania i nienagannym wykonaniu. W zależności od miejsca jej mocowania musi być stabilna, a sama posiadać właściwie wykonanie, pozbawione braków. Wszelkie łączenia muszą być wykonane starannie i nie rozchodzić się nawet pod długim użytkowaniu.

Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/liftnet-company/domains/martexdesign.pl/public_html/wp-content/themes/ionMag/includes/wp_booster/td_block.php on line 1008