Zmiana miejsca zamieszkania nie zawsze musi być trudna

0
1517
views

Przeprowadzka nie zawsze musi być czymś nieprzyjemnym, wszystko zależy od tego jak zostaje przeprowadzona. Moje doświadczenie mówi mi, że w większość trudnych sytuacji pakujemy się sami. Skoro mowa o pakowaniu, to skoro robimy to sami, to przynajmniej pozwólmy, aby ktoś dopełnił za nas przeprowadzki.

Dlaczego warto wynająć firmę, która zajmuje się przeprowadzkami?

W swoim życiu mieszkanie przyszło mi zmieniać kilka razy. Za każdym razem przeprowadzką zajmowałem się sam, ponieważ tak będzie taniej, przynajmniej taniej. Bo sama przeprowadzka potrafiła trwać cały dzień. Gdy przenosiłem tylko swoje rzeczy. Potem jak doszła mi żona, to zrobiło się tego bardzo dużo i przeprowadzka potrafiła trwać parę dni, przy czym trzeba było jeszcze uporządkować rzeczy. Jakie są wspomnienia – zmęczenie, znużenie i ile to może jeszcze trwać. A jak wiadomo wcale tak być nie musi. Można jeszcze poprosić o pomoc szwagra czy kolegę, czy jeszcze kogoś innego, ale nie zmienia to faktu, że będzie to męczące i uciążliwe.

Londyńczyk – szybkie przeprowadzki z Polski.

Kto pomógł przeprowadzić mi się szybciej?

Oczywiście, że firma zajmująca się przeprowadzkami, nie będę trzymać w niepewności.. Opiszę tylko jak to wyglądało. Na początku wszystko wiadomo przygotowałem, spakowałem w pudełka, poukładałem i odpowiednio zabezpieczyłem. Wcześniej umówiłem się telefonicznie z firmą, która miała podstawić samochód i dać dwóch pracowników, którzy mieli być opłaceni za godzinę pracy. Jeśli dobrze pamiętam to godzina pracy wynosiła 40 zł.

Samochód podjechał punktualnie, to co przygotowaliśmy wraz z łóżkiem, biurkiem i kilkoma szafkami zostało zapakowane w ciągu godziny. Następnie rozładunek towaru trwał kolejne 2 godziny, ponieważ mieszkanie, do którego się przeprowadzaliśmy było na czwartym piętrze. Ostatecznie cała przeprowadzka trwała około 3,5 godzin. Koszt 120 zł. Wydawać się by mogło, że drogo.. Nie prawda, warto! Oszczędza się czas, nerwy i zdrowie.

Jednak mowa tu przeprowadzce w obrębie tego samego miasta. A jak w przypadku przeprowadzki do innego kraju? Na przykład do Anglii? Proszę mi wierzyć, warto skorzystać z usług firmy Londyńczyk, gdyż firma zna się na swojej robocie, jest dokładna i wie jak to robić.

Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/liftnet-company/domains/martexdesign.pl/public_html/wp-content/themes/ionMag/includes/wp_booster/td_block.php on line 1008